Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Pozycjonowanie stron internetowych (ang. search engine optimization) – to szereg działań marketingowych mających na celu uzyskanie możliwie najwyższej pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwarek internetowych (np. Google). Bardzo często pozycjonowanie nazywane jest również optymalizacją strony dla wyszukiwarek internetowych lub po prostu SEO. Pozycjonowanie realizowane jest bez ograniczeń fraz.

W zakres usługi wchodzi:

- audyt strony;

- modernizacja strony pod SEO.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Twoja strona internetowa dziwnie się zachowuje, została zablokowana przez administratora serwera, rozsyła SPAM - prawdopodobnie została zainfekowana przez złośliwy kod tzw. wirusa. Możemy podjąć się sprawdzenia strony i usunięcia problemu z jej funkcjonowaniem, odzyskać Twoją stronę.

 

Projektowanie stron internetowych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Projektowanie stron internetowych.

Jeżeli potrzebujesz strony internetowej aby zaprezentować Swoją Firmę, rodzaj działalności lub zaprezentować światu Swoje hobbistycznie zajęcie to zapraszamy do współpracy.

Projektujemy strony internetowe o nowoczesnym wyglądzie dostępne na wszelkie urządzenia tzn. strony responsywne. Responsywne oznacza że Twoja strona dostosuje swój wygląd automatycznie do możliwości urządzenia na którym będzie oglądana.

Tworzymy strony przyjazne dla użytkownika jak i automatów wyszukiwarek internetowych (SEO) jak również zwracamy uwagę na prawne aspekty posiadania strony internetowej.

Koszt wykonania strony uzależniony jest od nakładu pracy. Zapraszamy do kontaktu, wycenimy koszt realizacji Twojego pomysłu.

O nas

Projektowanie stron www, internet, informatyka, oprogramowanie, komputery, reklama, media.

MAZWAL jest czynnym płatnikiem VAT.

Informację można potwierdzić na stronie podatki.gov.pl

NIP 9531721978

Nowości na stronie

Informacje

Search